FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie udzielane są porady prawne?
Porady prawne udzielane są w Opolu przy ulicy Krakowskiej 39/3a oraz po wcześniejszym umówieniu w Namysłowie oraz w Pokoju.
Na prośbę klienta porady prawne udzielane są również w jego siedzibie oraz w miejscu przez niego zaproponowanym.
Porady prawne udzielane są również online.
Jak umówić się na spotkanie?
Zachęcam do kontaktu telefonicznego; 723523903 oraz poprzez adres e-mail.
W jakich godzinach otwarta jest Kancelaria?
Kancelaria otwarta jest w godzinach od 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym umówieniu możliwa jest również wizyta w Kancelarii w innych godzinach, preferowanych przez Klienta. Po wcześniejszym umówieniu porady prawne udzielane są również w soboty.
W jakich dziedzinach udzielane są porady prawne?
Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, karnego, pracy, a także z zakresu prawnych aspektów działań IT, nowych technologii w tym sztucznej inteligencji.
Jak przygotować się do spotkania z adwokatem?
Przychodząc na spotkanie należy przedstawić wszystkie okoliczności oraz przygotować wszystkie dokumenty związane ze sprawą. W trakcie prowadzenia sprawy będę oczekiwała od Ciebie opisania szczegółowo stanu faktycznego, dostarczenia wszystkich dokumentów i współpracy. Dodatkowo aby adwokat mógł skutecznie prowadzić Twoją sprawę konieczne jest, abyś był z nim całkowicie szczery. Ukrywanie faktów zwykle kończy się niespodziewanym atakiem ze strony przeciwnej. Musisz również wiedzieć, że adwokat jest zobowiązany do zachowania w tajemnicy wszystkiego czego się dowie udzielając porady prawnej.
Jaka jest szansa na wygraną?
Żaden rzetelny adwokat nie może zagwarantować wygranej, ponieważ ostateczne rozstrzygnięcie zależy Sądu. Kancelaria oceni szansę powodzenia na podstawie orzecznictwa oraz doświadczenia.
Jaki jest koszt prowadzenia sprawy przez adwokata?
Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z każdym Klientem. Jego wysokość jest dostosowana do potrzeb i możliwości Klienta, a także uzależniona jest od skomplikowania sprawy oraz nakładu pracy. O wysokości wynagrodzenia zostaniesz poinformowany przed zleceniem sprawy.

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie?

PORADA ON-LINE